FIT screening

Colorectal cancer (CRC) is one of the most frequently diagnosed cancers. The good news is that CRC incidence and mortality can be reduced significantly if detected early enough.

Faecal immunochemical tests (FIT) are non-invasive and can detect blood in stool invisible to the naked eye. Due to its simplicity, FIT is currently considered the best non-invasive test for CRC screening.

Invest a little time in your own health by taking the FIT to prevent or detect colon cancer early on.
For further information, please visit our ‘FIT for screening’ website www.fitscreening.eu/patients

Księgowa/Księgowy

Reference No.: Tags: Poland, Professional, Full time

Miejsce pracy: biuro w Warszawie

Czy to jest praca dla Ciebie?

  • Czy lubisz pracę wymagającą koncentracji?
  • Czy chcesz widzieć natychmiastowy efekt swoich działań?
  • Czy jesteś osobą sumienną, rzetelną oraz samodzielną?
  • Czy masz doświadczenia w pracy z systemami ERP (np. SAP) i Excel?
  • Czy posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym korespondencję?

 Jeśli wszystkie odpowiedzi są twierdzące, to może być to doskonała praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w prowadzeniu księgowości zgodnej z polskim prawem rachunkowym, przygotowywanie  płatności, dekretacja i księgowanie dokumentów, kontrola poprawności dokumentów pod względem wymogów zewnętrznych i wewnętrznych, pomoc w kontroli sald dostawców i odbiorców;
  • Miesięczne uzgadnianie podatku VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT, w tym VAT-7;
  • Wprowadzanie do systemu SAP danych dla raportowania do grupy;
  • Pomoc przy przygotowywaniu raportowania w ramach korporacji zgodnie z wymaganiami wewnętrznymi;
  • Pomoc przy współpracy z firmami zewnętrznymi oraz urzędami podczas audytów i kontroli;
  • Obsługa modułu do przesunięć towarów na środki trwałe, kolekcjonowanie dokumentów z nimi związanych;
  • Stanowisko wymaga współpracy z innymi pracownikami działu finansowego, ale także z pracownikami działu logistyki i innych
  • Bezpośrednim przełożonym jest Dyrektor Finansowy

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • Przynależność do zespołu firmy międzynarodowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej
  • Szkolenia i system podnoszenia kompetencji
  • System korzyści pozapłacowych np. opieka medyczna, dodatkowe pakiety motywacyjne, dostęp do świadczeń systemu Benefit w tym Multisport
  • System wynagradzania adekwatny do stanowiska i obowiązków Dodatkowe premie bazujące na systemie oceny indywidualnej
  1. Sysmex Poland -
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

Back to list
Enjoy our Media Center
All
  • All
  • Documents
  • Podcast
  • Images
  • Videos
SUSPECTED HUS IN ROUTINE ANALYSIS
See the Podcast
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY
See the scalability of XN
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY See the scalability of XN https://www.sysmex.dk/media-centre/xn-tailoring-your-haematology-13876.html
Grow your knowledge https://www.sysmex.dk/academy/library/xtra-articles.html
See our collection https://www.sysmex.dk/academy/library/xtra-articles.html
See our library of smears https://www.sysmex.dk/academy/library/image-gallery.html
Learn more about our concept https://www.sysmex.dk/company/who-is-sysmex/silent-design.html
See the features Product Singleview